Avaleht Vallavalitsus & volikogu Haridus Kultuur ja sport Sotsiaaltöö Kommunaalasutus Rakke Kaja Turism Rakke valla teabeportaal Lääne-Viru Arenduskeskus PAIK
 
Rakke Kultuurikeskus
Rakke Noortekeskus
Rakke Valla Raamatukogu
Rakke Valla Hariduse Selts
Sport
Spordiklubi Rakke
Teated
Tulemused, protokollid
rakke.ee/ Kultuur ja sport/Sport/Spordiklubi Rakke
Spordiklubi Rakke

Rakke vallal on olnud läbi aegade kindel koht Eesti spordimaastikul. Areng ja spordielu tervikuna peatus Rakkes taasiseseisvumise aja algperioodil. 1998. aastast on  spordielu Rakkes taas arenema hakanud. Rakke vallas loodi 1999. aastal ‘’MTÜ Spordiklubi Rakke’’, mille liikmed Rakkes spordielu veavad. Sportimistingimused on suhteliselt head ning võimaluste parendamine nii ümbruskonna maastikel kui linnamäe staadionil aina hoogustuvad.

 

Vabariiklikus spordikalendris on traditsioonilised Rakke Mägirattamaraton ja Rakke linnamäe seeriajooksud. Mägirattamaraton kuulub Eesti suurimasse väliürituste sarja. Maakondlikest spordiüritustest toimuvad Rakkes noorte murdmaajooksu ja mägirattakrossi meistrivõistlused ning mitmed kihelkondlikud ja vallasisesed võistlused.

 

Spordiklubi Rakke on 2003. aastast Eesti Jalgratturite Liidu liige, see peaks andma suuremaid võimalusi jalgrattavõistluste organiseerimiseks ja läbiviimiseks.

 

 

 

     

Aadress:
Simuna tee 10
Rakke 46301
Lääne-Virumaa


Kontakt:
Telefon: 5153228

E-Mail: enno.eilo@mail.ee


Enno Eilo

 

                                                        

 

 

 
Simuna tee 10, Rakke 46301 Lääne-Virumaa tel. 3260870, faks 3260873, e-post vald@rakke.ee