Avaleht Vallavalitsus & volikogu Haridus Kultuur ja sport Sotsiaaltöö Kommunaalasutus Rakke Kaja Turism Rakke valla teabeportaal Lääne-Viru Arenduskeskus PAIK
 
Vallavalitsus
Vallavolikogu
Komisjonid
Õigusaktid
Volikogu istungite protokollid
Arengukavad
Palgaandmed
Rakke valla eelarve
Jäätmekava
Majandusaasta aruanded
Osalemine mittetulundusühingutes
Täitmata ametikohad
Privaatsuspoliitika
Ametnike puhkused
Haldusreform
DOKUMENDIREGISTER
rakke.ee/ Vallavalitsus & volikogu/Vallavolikogu
Volikogu esimehe vastuvõtu aeg E 15.30-16.30
 Rakke Vallavolikogu
 
 

NIMI

TELEFON

E-POST

Enno Eilo (volikogu esimees)

5153228 

ennoeilo@gmail.com

Priit Kõlu (volikogu aseesimees)

5157345

priitkolu@hot.ee

Eda Aabo

51998899

aabo58@hot.ee

Kati Kirsipuu

56637881

katikirsipuu@gmail.com

Edgar Blok

5223131

edgar.blok@gmail.com

Kaur Salus

56478105

kaursalus@gmail.com

Toomas Karu

5038830

 

Eneli Harjo

56614060

eneli.harjo@mail.ee

Kaspar Mattisen

55595857

tehno@egesten.ee

Lauri Kanarbik

56509232

 lauri.kanarbik@gmail.com

Anti Pällo

5284225

apallo@hot.ee

Kalju Tamm

Karl Tälli

 

56486402

58232910

kaljutamm@hot.ee

karl40@mail.ee

 

 

Maris Tamp (peatatud kuni okt. 2017)

 

Üllar Hiire (peatatud kuni 16.10.2017)

 

Taavi Ploompuu (peatatud kuni 16.10.2017)

 

 

Minna Sillamaa (lõpetatud seoses püsiva elukoha muutusega)

 

Hando Kuntro (lõpetatud seoses tagasiastumisega 25.11.2016, jõustunud kriminaalkaristus 26.11.2016)

 

Lembitu Kanarbik (lõpetatud seoses püsiva elukoha muutusega) 3.01.2017

53841005

 

5677948

 

53434499

 

 

maristamp@gmail.com

 

yllarhiire@gmail.com

 

taavi2@gmail.com

 

 

 

 
 


 
 
 
Simuna tee 10, Rakke 46301 Lääne-Virumaa tel. 3260870, faks 3260873, e-post vald@rakke.ee