AASTA 2017

JAANUAR

1.jaanuar – Rakke Kultuurikeskus
kell 00.30 Tantsuga uude aastasse!

6.-8.jaanuar – RAKKE KOOL
Noorkotkaste suusalaager

11.jaanuar – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Nahkehistöökursus

11.jaanuar – Rakke Raamatukogu
kell 18.30 Mälumäng”MÄLUKAS” IV osavõistlus

13.jaanuar – LASTEKOORI I ETTELAULMINE RAKVERES

13.jaanuar – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Mäluralli

20.jaanuar – Rakke Noortekeskus
kell 16.00 Piljardivõistlus

23.-27.jaanuar – RAKKE KOOL
Lamades surumise võistlused

25.jaanuar – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Nahkehistöökursus

26.jaanuar – TANTSUPEO I ÜLEVAATUS RAKVERES

27.jaanuar – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Teeõhtu – ümarlaud

31.jaanuar – MUDILASKOORIDE EELPROOV JÕHVIS

VEEBRUAR

2.veebruar – RAKKE KOOL
Aabitsapidu

3.veebruar – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Talvetrall

8.veebruar – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Nahkehistöökursus

8.veebruar – Rakke Raamatukogu
kell 18.30 Mälumängu”MÄLUKAS” V osavõistlus

10.veebruar – RAKKE KOOL
Tsirkus

10.veebruar – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Mäluralli

13.-17.veebruar – RAKKE KOOL
Sõbranädal

14.veebruar – RAKKE LASTEAED”LEEVIKE”
Sõbrapäeva tähistamine

15.veebruar – RAKKE KOOL
Inglise keele päev

15.veebruar – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Nahkehistöökursus

16.veebruar – RAKKE KOOL
Maakonnavõistlus Nuputa

17.veebruar – Rakke Noortekeskus
kell 16.00 Lauatennisevõistlus

22.veebruar – RAKKE LASTEAED”LEEVIKE”
Vabariigiaastapäeva Aktus

22.veebruar – Rakke Kultuurikeskus
kell 18.00 Vabariigi KONTSERT – AKTUS
Aukodaniku väljakuulutamine

23.veebruar – RAKKE KOOL
Vabariigiaastapäeva Aktus

24.veebruar – PANDIVERE TALV 2017
Aotoralli Rakke valla teedel

25.veebruar – RAKKE VALLA MEISTRIVÕISTLUSED SUUSATAMISES
kell 12.00 Rakke Terviserajad

25.veebruar – SUUSAMATK EDRU Voorel
kell 13.00 Rakke Terviserajad

28.veebruar – RAKKE KOOL
Algklasside vastlapäev

MÄRTS

3.märts – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Teeme naistepäeva kaarte

8.märts – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Siidimaalikursus

8.märts – Rakke Raamatukogu
kell 18.30 Mälumängu”MÄLUKAS” VI osavõistlus

10.märts – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Mäluralli

14.märts – RAKKE LASTEAED”LEEVIKE”
Emakeele päeva tähistamine

17.märts – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Teeõhtu – ümarlaud

18.märts – RAKKE KOOL
Rakke Kooli Vilistlaste kokkutulek

21.märts – Rakke Noortekeskus
kell 13.00 Väljasõit Veskisillale bowlingut mängima

22.märts – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Siidimaalikursus

24.märts – Rakke Valla MV lauatennises
kell 16.00 Rakke Noortekeskuses

27.-31.märts – RAKKE LASTEAED”LEEVIKE”
Teatrinädal lasteaias

31.märts – Rakke Kultuurikeskus
kell 17.00 Rakke valla lauluvõistlus

31.märts – Rakke Valla MV piljardis
kell 16.00 Rakke Noortekeskuses

APRILL

1.aprill – Rakke Valla MV males
kell 12.00 Rakke Vallamajas

4.aprill – TANTSUPEO II ETTETANTSIMINE RAKVERES

5.aprill – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Siidimaalikursus

7.-8.aprill – RAKKE VALD 25

12.aprill – Rakke Raamatukogu
kell 18.30 Mälumängu”MÄLUKAS” VII osavõistlus

13.aprill – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Mäluralli

13.aprill – Rakke Kultuurikeskus
kell 15.00 Beebidepidu

13.aprill – Rakke Kultuurikeskus
kell 19.00 Komöödiateatri etendus
“Imelised seiklused New Yorgis”
Hendrik Normann
Piletiinfo tel. 55692792

15.aprill – Rakke Kultuurikeskus
kell 18.00 Koorilaulust Rakkes 135 aastat

19.aprill – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Siidimaalikursus

21.aprill – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Teeõhtu – ümarlaud

28.aprill – RAKKE LASTEAED”LEEVIKE”
Lasteaia sünnipäev

28.aprill – Rakke Noortekeskus
kell 16.00 Piljardivõistlus

30.aprill – Emumäe Arenduskeskus
kell 19.00 Volbriöö Emumäel

MAI

3.mai – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Kaartide valmistamine emadepäevaks

4.mai – Rakke kool
Looduse kilomeetrid 2017

5.mai – Rakke kool
Heategevuslik teatejooks 2017

5.mai – Rakke Kultuurikeskus
kell 18.00 Emadepäeva Kontsert

6.mai – SALLA KUURSAAL
kell 22.00 Avapidu – Sõpruse puiestee

9.mai – Rakke kool
“Minu riik” /riigikogu külastus/

11.mai – Rakke kool
Kevadine spordipäev

12.mai – RAKKE LASTEAED”LEEVIKE”
Emadepäeva tähistamine

12.mai – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Mäluralli

15.mai – Rakke kool
Simuna kihelkonnakoolide kergejõustikuvõistlused

19.mai – Rakke Noortekeskus
kell 16.00 Piljardivõistlus

26.mai – RAKKE LASTEAED”LEEVIKE”
kell 17.00 Lõpupidu

26.mai – Rakke kool
Tutipäev

26.mai – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Teeõhtu – ümarlaud

27.mai – XIII Emumäe Jooks ja VII Laat

28.mai – PEREPÄEV RAKKE LINNAMÄEL

30.-31.mai – Rakke kool
KEAT laager

JUUNI

1.juuni – Rakke kool
Matkapäev

1.juuni – Rakke Noortekeskus
kell 16.00 Joonistamisevõistlus/ pühendatud lastekaitsepäevale/

2.juuni – Rakke Noortekeskus
kell 16.00 Piljardivõistlused

5.juuni – Rakke kool
Direktori vastuvõtt

9.juuni – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Mäluralli

9.juuni – SALLA KUURSAAL
kell 22.00 Põhja-Tallinn

10.juuni – Rakke Valla Hariduse Selts
Kevadpäev

16.juuni – RAKKE KOOL
kell 18.00 IX klassi lõpuaktus

23.juuni – AO KALMISTUPÄEV
kell 14.00 Teenib Enn Salveste

23.juuni – RAKKE VALLA JAANITULI

24.juuni – SALLA KUURSAAL
kell 18.00 Jaanipäev
Kapriiz, Merilin Uusküla,Traffic,DJ Imre Mihhailov

JUULI

2.juuli – SKODA Laagri Rakke Rattamaratoni avatud rada
kell 12.00 Rakke Linnamäe staadionil

9.juuli – SKODA Laagri 17.Rakke Rattamaraton
kell 12.00 Rakke Linnamäe staadionil

21.juuli – SALLA KUURSAAL
kell 22.00 Kuursaali 5.sünnipäev
Karl Madis

AUGUST

19.august – RAKKE VALLA PÄEV

SEPTEMBER

4-6.september – Rakke Kool
Lennundusnädal

8.september – Rakke Kool
Spordipäev

8.september – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Mäluralli

9.september – Rakke Valla Hariduse Selts
Sügispäev

10.september – Orienteerumisvõistlus
kell 12.00 Start internaadi tagant, Faehlmanni 33

13.september – Rakke Kultuurikeskuses
kell 17.00 Kultuuri ümarlaud

13.september – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Helkurite valmistamise kursus

15.september – Rakke Noortekeskus
kell 16.00 Lauatennisevõistlus

20.september – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Helkurite valmistamise kursus

22.september – Rakke Noortekeskus
kell 16.00 Mängujuhtimise koolitus I osa

23.september – RAKKE DISCGOLFI RAJA AVAMINE JA RAKKE VALLA MV DISCGOLFIS 
Rakke Linnamäe staadionil kell 10.15 raja avamine ja mängu tutvustus. 11.00 Valla MV

27.september – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Helkurite valmistamise kursus

29.september – Rakke Noortekeskus
kell 17.00 Noorteka piiga ja poisi valimised

 

OKTOOBER

1.oktoober – Rakke Kultuurikeskus
kell 13.00 EAKATE PIDUPÄEV

4.okt kell 17.00 – Rakke Noortekeskus Fimosavi voolimine

6.oktoober – ÕPETAJATE PÄEV
kell 18.00 Valla õpetajate vastuvõtt kultuurikeskuses

5. okt kell 16.30 – Rakke Noortekeskus Ujumine Vinni ujulas

6.okt kell 17.00 – Rakke Noortekeskus Mäluralli

10. okt kell 15.00 – Rakke raamatukogu Ülo Niisuke raamatu “Ajad ja inimesed” esitlus

11.okt kell 17.00 – Rakke Noortekeskus Fimosavi voolimine

11. okt kell 18:30 – Rakke raamatukogu Mälumängu “Mälukas” hooaja I etapp

13. okt kell 15:30 – Rakke Noortekeskus Väljasõit Veskisillale bowlingut mängima.

12.okt kell 16.30 – Rakke Noortekeskus Ujumine Vinni ujulas

18.okt kell 17.00 – Rakke Noortekeskus Paberkollaaži valmistamine

19.okt kell 16.30 – Rakke Noortekeskus Ujumine Vinni ujulas

20.okt kell 16.00 – Rakke Noortekeskus Mängujuhtimise koolitus II osa

23.okt. Kell 15.00 – Rakke Noortekeskus Piljardikoolitus

24.okt kell 15.00 – Rakke Noortekeskus Piljardikoolitus

25.okt kell 15.00  Rakke Noortekeskus Piljardikoolitus

25.okt kell 17.00 – Rakke Noortekeskus Paberkollaaži valmistamine

26.okt kell 16.30 – Rakke Noortekeskus Ujumine Vinni ujulas

27.okt kell 16.00 – Rakke Noortekeskus Piljardivõistlus

27.oktoober – Rakke Kultuurikeskus
kell 20.00 Hooaja alguse pidu

28.oktoober kell 12.00 PEREPÄEV – koos multifilmidega ja pannkookidega

NOVEMBER

1.nov kell 17.00 – Rakke Noortekeskus Dekupaažikursus

2.novembril kel 18.00 HINGEDEPÄEVA ÕHTU Ao Kabelis. Luule ja laulupõimik  “Vaikuse hääl.” Buss väljub Rakke bussijaamast kell 17.50. Bussipilet 1.-euro

2.nov kell 16.30 – Rakke Noortekeskus Ujumine Vinni ujulas

3.nov kell 17.00 – Rakke Noortekeskus Mäluralli

8.nov kell 17.00 – Rakke Noortekeskus Dekupaažikursus

9.nov kell 16.30 – Rakke Noortekeskus Ujumine Vinni ujulas

10.nov kell 17.00 – Rakke Noortekeskus Lauatennisevõistluis

15.nov kell 17.00 – Rakke Noortekeskus Dekupaažikursus

16.nov kell 16.30 – Rakke Noortekeskus Ujumine Vinni ujulas

17.nov kell 16.00 – Rakke Noortekeskus Tortide valmistamise koolitus

22.nov kell 17.00 – Rakke Noortekeskus Dekupaažikursus

23.nov kell 16.30 – Rakke Noortekeskus Ujumine Vinni ujulas

29.nov kell 17.00 – Rakke Noortekeskus Portselanimaalikursus

30.nov kell 16.30 – Rakke Noortekeskus Ujumine Vinni ujulas

 

DETSEMBER

1.dets kell 15.00 – Rakke Noortekeskus Väljasõit- Leiva valmistamise õpituba Kaarli talus

3.dets – I ADVENT kell 16.00 Tulede süütamine alevi kuusepuul

4.dets kell 17.00 – Rakke Noortekeskus Noortekeskuse ruumide kaunistamine

6.dets kell 17.00 – Rakke Noortekeskus Portselanimaalikursus

7.dets kell 16.30 – Rakke Noortekeskus Ujumine Vinni ujulas

8.dets kell 17.30 – Rakke Noortekeskus Väljasõit Laekvere noortetoa sünnipäevale

9.detsember – Rakke Kultuurikeskus
kell 10.00-16.00 Jõululaat

13.dets kell 17.00 – Rakke Noortekeskus Portselanimaalikursus

14.dets kell 16.30 – Rakke Noortekeskus Ujumine Vinni ujulas

15.dets kell 16.00 – Rakke Noortekeskus Piljardivõistlus

17.detsember – Rakke Kultuurikeskus
kell 13.00 Eakate Jõululõuna

19.detsember – Rakke Kultuurikeskus
kell13.00 Laste Jõulupidu

20.dets kell 17.00 – Rakke Noortekeskus Portselanimaalikursus

21.dets kell 16.30 – Rakke Noortekeskus Ujumine Vinni ujulas

22.dets kell 17.00 – Rakke Noortekeskus Mäluralli

28.dets kell 16.30 – Rakke Noortekeskus Ujumine Vinni ujulas

29.dets kell 17.00 – Rakke Noortekeskus Jõulupidu

29.detsember – Rakke Kultuurikeskus
kell 20.00 Aastalõpupidu

 

 

* Ürituste korraldajad jätavad endale õiguse teha kuupäevades ja kellaaegades mõningaid muudatusi. JÄLGIGE REKLAAMI!

* Vaata ka Rakke valla kodulehel jooksva kuu sündmused

* Info kultuuriürituste kohta tel. 3260879, 55692792