Volikogu esimehe vastuvõtu aeg E 15.30-16.30

NIMI TELEFON E-POST
Enno Eilo (volikogu esimees) 5153228 ennoeilo@gmail.com
Priit Kõlu (volikogu aseesimees) 5157345 priitkolu@hot.ee
Eda Aabo 51998899 aabo58@hot.ee
Kati Kirsipuu 56637881 katikirsipuu@gmail.com
Edgar Blok 5223131 edgar.blok@gmail.com
Kaur Salus 56478105 kaursalus@gmail.com
Toomas Karu 5038830
Eneli Harjo 56614060 eneli.harjo@mail.ee
Kaspar Mattisen 55595857 tehno@egesten.ee
Lauri Kanarbik 56509232  lauri.kanarbik@gmail.com
Anti Pällo 5284225 apallo@hot.ee
Kalju Tamm 56486402 kaljutamm@hot.ee
Karl Tälli 58232910 karl40@mail.ee
Maris Tamp (peatatud okt. 2017. lõpuni) 53841005 maristamp@gmail.com
Üllar Hiire (peatatud kuni 16.10.2017) 5677948 yllarhiire@gmail.com
Taavi Ploompuu (peatatud kuni 16.10.2017) 53434499 taavi2@gmail.com

Minna Sillamaa (lõpetatud seoses püsiva elukoha muutusega)

Hando Kuntro (lõpetatud seoses tagasiastumisega 25.11.2016, jõustunud kriminaalkaristus 26.11.2016)

Lembitu Kanarbik (lõpetatud seoses püsiva elukoha muutusega) 3.01.2017