Guido Kraav

Nimi: Guido Kraav
Amet: Abivallavanem
Telefon: 3260874
Mobiil: 5373 7994
E-Mail: guido@rakke.ee
Haridus/eriala: kesk-eri, ehitustehnik


Aimi Vaimel

Nimi: Aimi Vaimel
Amet: Vallasekretär
Telefon: 3260872
E-Mail: aimi@rakke.ee
Haridus/eriala: kõrgem, loomakasvatus


Ingrid Kirss

Nimi: Ingrid Kirss
Amet: Juhiabi
Telefon: 3260870
E-Mail: ingrid@rakke.ee
Haridus/eriala: kesk-eri, toidukaupade tundmine ja kaubanduse organiseerimine


Imbi Lõune

Nimi: Imbi Lõune
Amet: Sotsiaalnõunik
Telefon: 3260876
E-Mail: imbil@rakke.ee
Haridus/eriala: kesk-eri, velsker


Nimi: Avo Vahi
Amet: Pearaamatupidaja
Telefon: 3260881
E-Mail: avo@rakke.ee
Haridus/eriala: kõrgem, põllumajandus raamatupidamine


Nimi: Egle Ott
Amet: Järelevalveinspektor
Majas: esmaspäeviti ja iga kuu esimesel reedel
Telefon: 5147164
E-Mail: egle.ott@pandivere.eu